Пишаємось нашими хлопцями

Команда учнів Деснянського НВК виборола ІІ місце на ІІІ обласному національно-патріотичному заході "Я-патріот", який проходив 20-22 вересня 2017 року на базі військової частини у смт Гончарівське.  25 команд змагалися за перемогу у різноманітних конкурсах. Наші хлопці продемонстрували влучну стрільбу (І командне місце), були першими у змаганнях з бігу на 100 м. (І та ІІ місця маємо тут і в індивідуальному заліку). Відділ освіти Деснянської селищної ради вітає учнів - Костюченка Ярослава, Костюченка Святослава, Міненка Сергія, Рекуна Сергія,Кузьменка Андрія та Міненка Романа з перемогою!    Дякуємо педагогам - Миколі Сергійовичу Коновалу та Сергію Павловичу Мотєву за підготовку учнів!

15:20 24.09.2017

Відбувся осінній кубок по баскетболу

17 вересня в смт. Десна відбувся осінній кубок по баскетболу. За перемогу змагались команди не лише селища Десна, а й команди з м. Києва, м.Черкаси та с. Сираї.

18:25 17.09.2017