Інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

14 Червня, 2021 р., 15:21
Станом на 11 червня 2021 року на Чернігівщині  Пенсійним фондом України було профінансовано  98 млн 504 тис. грн на виплату державної допомоги 12313 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах.
11 Червня, 2021 р., 10:13
У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.
10 Червня, 2021 р., 12:25
10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.
24 Травня, 2021 р., 12:42
Замовляйте вдома дистанційно на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
13 Травня, 2021 р., 10:41
Станом на 6 травня ц.р. на Чернігівщині 23 млн 48 тис. грн було направлено на виплату державної допомоги 2881 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах. Зокрема, 8 млн 680 тис. грн були спрямовані на допомогу найманим працівникам, 14 млн 368 тис. грн – ФОПам. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

06 Травня, 2021 р., 08:46
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
14 Квітня, 2021 р., 16:09
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
13 Квітня, 2021 р., 16:02
Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
18 Березня, 2021 р., 11:07
Платниками Чернігівщини за лютий 2021 року до загального фонду держбюджету забезпечено надходження акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів у сумі 441,1 тис грн, що фактично на рівні відповідного періоду минулого року. У розрізі підакцизної продукції зменшились надходження по лікеро-горілчаних виробах, водночас, збільшились надходження податку від виробництва пива. До спеціального фонду держбюджету у лютому надійшло понад 13 тис грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (за транспортні засоби).