Деснянська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Події

Фото без опису

ВІТАЄМО!!! Команду юнаків Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів за почесне ІІІ місце.
19 квітня 2017 року у місті Чернігові проходив обласний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна Баскетбольна ліга України 3х3). 

 

Фото без описуФото без опису

06 квітня 2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. 
 За рішенням атестаційної комісії відділу освіти Деснянської селищної ради порушені клопотання були задоволені.
Пишаємося досягненнями педагогічних працівників громади. Вітаємо наших педагогів з успішним завершенням атестації – 2017. Бажаємо наснаги, невичерпних сил і творчого натхнення/

Фото без описуФото без опису

Сьогдні відбувся перший захід з плану Молодіжної ради - висадка алеї горобини біля амбулаторії. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в акції)​Фото без описуФото без опису

Вітаємо команду Деснянської гімназії з І місцем у чемпіонаті Козелецького району з мініфутболу.

Фото без опису

24 лютого 2017 року в приміщенні Козелецької гімназії № 1 відбулося спільне розширене засідання колегії відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації та пленуму комітету Козелецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
У даному заході взяли участь Віра Жидкова – заступник голови Козелецької райдержадміністрації, Євгенія Кузнєцова – спеціаліст відділу освіти Деснянської селищної ради, Жанна Булах – спеціаліст відділу освіти Кіптівської сільської ради.
На спільне засідання колегії і пленуму були запрошені члени комітету районної організації, голови первинних профспілкових організацій, члени колегії відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації, керівники освітніх установ району.
На розширеному засіданні розглядалися наступні питання:
1.Про роботу груп продовженого дня в школах району.
2.Про стан виконання Угоди між відділом освіти Козелецької райдержадміністрації на 2012-2020 роки, відділом освіти Деснянської селищної ради, Кіптівської сільської ради на 2016-2020 роки та Козелецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України за 2016 рік
3.Про делегування до Громадської ради

 

                    Фото без опису

На виконання листа Міністерства освіти і науки України Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" від 15.02.2017 № 2.1/10-249 "Про відзначення Міжнародного дня рідної мови" у загальноосвітніх навчальних закладах Деснянської селищної ради було проведено:
- "Диктант єдності" (навчальні заклади Деснянської селищної ради);
- Інтелектуально-розвиваюча гра "Мовний дивосвіт" (Деснянська ЗОШ І-ІІІст.);
- Шкільна акція до Міжнародного дня рідної мови "Вишиванка" (Деснянська ЗОШ І-ІІІст.);
- Композиція "Квітка висловів про рідну мову" (Деснянська ЗОШ І-ІІІст.);
- Перегляд презентації до Міжнародного дня рідної мови (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ст.);
- Тематичні виставки літератури в бібліотеках навчальних закладів;
- Вікторина "О мово рідна, хто без тебе я!" (Деснянська гімназія);
- Усний журнал "Вивчаймо українську мову" (Деснянська гімназія);
- Тематична година "І чужого навчайтеся, і свого не цурайтеся" (Деснянська гімназія);
- Виховний захід "Чарівний світ української мови" (Морівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
- Бесіда "Мова наша калинова" (Косачівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
- Конкурсна програма знавців рідної мови "Барви рідного слова" (Косачівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Головним напрямком відзначення Міжнародного дня рідної мови є привернення уваги громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі мови як важливого чинника культурної самобутності.

                                     Фото без опису

Відділ освіти Деснянської селищної ради та вся освітянська родина громади щиро вітають переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - учителя зарубіжної літератури Деснянської гімназії Крижанівську Людмилу Григорівну та учня 10 класу Цимбала Олександра (секція соціологія, робота" Впровадження демократичної освіти у навчально- виховний процес Деснянської гімназії").
Пишаємося! Бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі!

             Фото без опису

 

7 та 8 лютого 2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів Деснянської об’єднаної територіальної громади долучились до Всеукраїнської інформаційної кампанії до Дня безпечного Інтернету. 
Учні 9- 11 класів Деснянської гімназії та Деснянської загальноосвітньої школи взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Як зробити Інтернет безпечним». Молодь охоче ділилась досвідом щодо безпечного користування он-лайн технологіями: спілкування у соціальних мережах, придбання товарів он-лайн, завантаження файлів тощо.
Серед учнів 5-6 класів Деснянської гімназії 7 лютого 2017 року проходив конкурс-виставка малюнків «Ми – за безпечний Інтернет», створених засобами графічного редактора Paint.
В Косачівській загальноосвітній школі для учнів 6-11 класів 7 лютого 2017 року проведений тренінг «Як зробити Інтернет безпечним».
Об’єднана молодь громади за відповідальне користування онлайн-технологіями!

Фото без опису

24 січня 2017 року в Деснянському дошкільному навчальному закладі № 2 було проведено семінар для вихователів "Інтегрована освіта".
Педагоги навчального закладу мали можливість підвищити рівень теоретичної підготовки щодо питань інтегрованої освіти дошкільників в умовах сьогодення. Адже вимоги часу зобов`язують працівників дошкільних установ шукати нові методи навчання і подачі інформації. А саме інтеграція під час освітньо-виховного процесу - це запорука узагальнення та систематизації інформації, унікальний засіб отримання цілісної структури знань.

Фото без опису

20 січня 2017 року в Деснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені змагання з шашок на першість Козелецького району - 2017. 
За вихід до фіналу боролися команди: Тужарської ЗОШ, Карпилівської ЗОШ, Морівської ЗОШ, Косачівської ЗОШ, Деснянської ЗОШ та Деснянської гімназії.
До фіналу увійшли юнаки та дівчата Деснянської гімназії та Деснянської школи!
Вітаємо та бажаємо успіхів у фіналі!

 

Фото без опису

На виконання Указу Президента України від 22.01.2016 року «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», яким 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, відповідно до листів Адміністрації Президента України від 03.01.2017 року № 02-01/3, від 13.01.2017 № 02-01/51, на виконання плану заходів Деснянської селищної ради щодо підготовки та відзначення в громаді у 2017 році Дня Соборності України, у загальноосвітніх навчальних закладах Деснянської селищної ради були організовані та проведені:
 урочисті лінійки «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна» (Деснянська гімназія, Косачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Морівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 виховні години «День Соборності України», «Шлях до незалежності», «Вони загинули за Україну» (Деснянська гімназія, Косачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тужарська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 віртуальні подорожі «Акт Злуки: відтворення історичної правди» здійснили учні Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Морівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 майстер-клас «Естафета єдності» (виготовлення сувенірів, листівок з елементами національної символіки) для учнів 3-4 класів до Дня Соборності України був проведений в Деснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 у Деснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Косачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 1-7 класів взяли участь в конкурсі малюнків «Моя Соборна Україна»;
 у бібліотечних кімнатах навчальних закладів оформлені тематичні експозиції «Від національно-визвольних змагань початку ХХ століття до нинішньої звитяги українців»;
 учні Деснянської гімназії 20 січня 2017 року поклали квіти до пам'ятних знаків загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України.
 20 січня 2017 року на подвір’ї Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся символічний мітинг «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна». Учні 10-б класу поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи – Олександра Валентиновича Приходько, старшого солдата 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який загинув 27 вересня 2014 у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

 

Показать перевод

 

Показать перевод

Фото без описуФото без опису

11 січня 2017 року у відділі освіти Деснянської селищної ради відбулась нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів громади.
Порядок денний:
1. Підсумки організації навчально-виховної роботи у І семестрі 2016-2017 навчального року.
2. Пріоритетні напрямки роботи відділу освіти та навчальних закладів протягом ІІ семестру 2016-2017 навчального року.

Фото без опису

Святковий ранок у школі патріотів

У Деснянській загальноосвітній школі – 600 учнів. Більшість із них знає, як воно – очікувати повернення батька з війни. Адже селище Десна відоме в області завдяки розташуванню в ньому 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України, і батьки більшості діток – військовослужбовці, зокрема й учасники АТО. А це накладає відбиток на життя навчального закладу, його традиції. У Деснянській школі панує особлива атмосфера – патріотична. Вона відчувається з першої хвилини гостин тут. Це і фотографії на стіні пам’яті восьми випускників, що загинули в зоні АТО; й безкінечні волонтерські заходи, в яких беруть активну участь учні; й особливі розмови, й сумні очі тих діток, які втратили батьків на війні…

«Деснянська правда» відвідала цей навчальний заклад перед Новим роком. В актовій залі того дня готувалися до свята: із Чернігова приїхав колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України. Артисти центру привезли дітям новорічну виставу зі Снігуронькою, Дідом Морозом, піснями, танцями й добром, що перемагає зло. Поки артисти готувалися до вистави, а діти перевдягалися у святкове вбрання, ми поспілкувалися з директором Деснянської ЗОШ Лідією Мироновою про життя школи.
Виявляється, син Лідії Миколаївни Ростислав – військовий офіцер і вже три роки – в зоні АТО. 
 «Щоранку прихожу на роботу, дивлюся на його фото, і це дає мені сили працювати», – зізнається директор. Свою енергію Лідія Миронова спрямовує на облаштування навчального закладу й виховання з дітей справжніх патріотів.
– У школі 90% учнів – діти військовослужбовців (тих, що нині служать, і тих, які звільнилися в запас). У будь-який клас можете зайти, поспілкуватися з дітками, і ви зрозумієте: вони знають про війну більше, ніж деякі дорослі. Хоча батьки, що служать в АТО, їх жаліють і багато чого не розповідають. Та вони бачать, як хвилюються мами. Бачать, як змінила батьків війна. Тому я вважаю, що ці діти – особливі. Восьмеро учнів нашої школи – діти загиблих воїнів АТО, – розповідає Лідія Миронова. 
Учні і вчителі Деснянської школи не можуть просто спостерігати по телевізору за тим, що діється в Україні, й лишатися осторонь. Вони активно допомагають армії, військовим, волонтерам. Пані директор розповідає:
– Ми часто влаштовуємо концерти для підняття духу військовослужбовців. Запрошуємо на них не тільки батьків учнів, а й нових мобілізованих бійців. Ми співпрацюємо з волонтерами з Києва, Остра, з місцевими активістами. Наприклад, минулого року зібрали 18 000 кришечок із пластикових пляшок для виготовлення протезів військовослужбовцям. Ми проводили благодійні концерти, залучали директорів різних організацій, підприємців, а зібрані кошти передавали волонтерам. Разом із учнями проводили акції «Акт милосердя», «Лист пораненому», «Твоя допомога необхідна військовим». Ми плетемо сітки, ходимо у шпиталь, що на базі військової частини. Раніше відвідували поранених (на щастя, нині таких немає). Недавно відправляли в АТО теплі речі. Діти також пишуть власні вірші, готують малюнки, переписують молитви і вкладають їх у листи військовим. Наприклад, учениця сьомого класу Анастасія Євтушинська виготовила власноруч підкови із солоного тіста, розфарбувала їх синьо-жовтими барвами, склала у красиву коробочку, й ми передали ті підкови військовим – на щастя. У кожному класі є дитина, яка відповідає за волонтерський рух. Кожен представник ходить на збори, де обговорюють проведення нової акції. Діти цю інформацію доводять до відома класу. Результат акції оголошується щочетверга на інформаційній хвилині. Учні вже знають, що після уроку треба йти в актову залу, займати місця, там відбуваються підсумки тижня і нагородження активних учасників. Діти не мають бути осторонь суспільного життя. Краще, аніж сидіти за комп’ютером, ми будемо малювати, плести сітки, займатися в гуртках, ходити на екскурсії. Прищеплювати патріотизм і здоровий спосіб життя.
Окрім усього школярі постійно відвідують Музей слави 169-го навчального центру, що діє при гарнізонному Будинку офіцерів. У його експозиції розповідається про утворення з’єднання, військові нагороди, участь у Другій світовій війні. Експозицію оновили інформацією про воїнів АТО навчального центру: де вони служили, яких нагород удостоєні. Цілий куток присвячено загиблим героям. До заходів у музеї залучають батьків, які служили в АТО, поранених військових. Вони розповідають про свій досвід, екскурсоводи – про подвиги героїв. Таке от патріотичне виховання.
Та й окрім цього школі є чим пишатися. Наприклад, у закладі створили книгу рекордів, куди вносять інформацію про найвидатніші досягнення учнів. «У нас є учень, який тільки за один рік виборов 12 медалей із боксу на всеукраїнських чемпіонатах, навіть у Білорусь їздив на змагання – це Сергій Рекун. Іще один видатний учень — Кирило Овдей – посідав призові місця на олімпіадах всеукраїнського рівня, писав роботи до МАН. Обох ми внесли до Книги рекордів Деснянської ЗОШ», – розповідає Лідія Миронова.
Чимало учнів школи беруть участь в олімпіадах, конкурсах. Окрім патріотичних заходів та навчання діти задіяні в різних гуртках і спортивних секціях. Школа співпрацює з військовими, вони пускають дітей до своїх спортивних зал, де проводять тренування з боксу та єдиноборств. 
Іще одна цікавинка закладу — зоокуточок, який створено 14 років тому. У ньому живуть папуги, черепаха, є 5 акваріумів з рибами. Папуги розмножуються, діти можуть купити пташеня, а на виручені кошти закуповується корм. Юні шанувальники природи відвідують гурток «У світі тварин». Керівник розповідає, як годувати тварин, як за ними доглядати, які рибки сумісні, а яких не можна тримати разом. Діти допомагають міняти воду, приносять водорості, годують тварин, вчаться саджати дерева, квіти, підтримувати потрібну температуру та освітлення. «Ми навчаємо дітей, що люди повинні не тільки брати у природи, ми мусимо їй давати. Навчаємо любити природу, бути милосердними, відповідати за тих, хто поряд із нами», – каже директор.
Окрім згаданих у школі діють секції з легкої атлетики, тенісу, хореографічні, гурток шанувальників іноземних мов «Євроклуб», «Живи, книго», гурток із комп’ютерної графіки.
Деснянська загальноосвітня школа – велика і простора, із затишними класами, сучасною бібліотекою, широкими коридорами. «Ми намагаємося постійно щось оновлювати, ремонтувати, шукаємо для цього кошти спонсорів, залучаємо й батьків. За літо 2016 року ми зі старенької спортзали побудували новий кабінет, купили парти. Селищна рада подарувала нам 5 телевізорів для проведення уроків із застосуванням новітніх технологій. Відремонтували дах, спортивну залу – її білили батьки разом із учителями. На першому поверсі відремонтували коридор, пошили штори, зробили ремонт у їдальні, оновили труби в підвалі, побудували окремий туалет для вчителів. Цього року сподіваємося на ремонт за кошти громади. Адже податки тепер лишаються на місцях, і рішенням Деснянської громади ми маємо змогу покращити матеріальну базу школи», – розповідає директор.

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.06.2016 року № 668 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»», наказів Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 23.06.2016 року №128 «Про організацію та проведення першого і другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»»,від 12.10.2016 № 382 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»», листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016 року № 1/9-517 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»» та з метою виявлення, підтримки творчо працюючих учителів, популяризації педагогічних здобутків та інноваційної діяльності освітян громади 16 грудня 2016 року відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінаціях «Біологія», «Інформатика» та «Початкова освіта».
У процесі фахових змагань учасники продемонстрували свою педагогічну майстерність, особисті методичні знахідки, володіння сучасними освітніми технологіями. 
За результатами випробувань журі визначило переможців, які представлятимуть громаду у ІІ (обласному) турі:
- у номінації «Біологія» - Самусевич Ольга Борисівна, вчитель біології Деснянської гімназії,
- у номінації «Інформатика» - Полякова Людмила Миколаївна, вчитель інформатики Деснянської гімназії,
- у номінації «Початкова освіта» - Логвиненко Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Бажаємо переможцям подальших успіхів і здобутків!

Фото без описуНа виконання обласного плану заходів з підготовки та відзначення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації Н.А.Романовою від 26.10.2016, листа селищного голови Деснянської селищної ради від 18.11.2016 року № 03-09/767 у загальноосвітніх навчальних закладах проведені:
- Уроки пам’яті «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (Деснянська гімназія), «Ці люди врятували нам життя» (Морівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Виховні години, приурочені Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тужарська ЗОШ І-ІІ ступенів);
- Організовано перегляд документальних відеофільмів про ліквідаторів аварії «Битва за Чорнобиль» (Деснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів,Косачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Морівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тужарська ЗОШ І-ІІ ступенів);
- Учні 8 класу Тужарської ЗОШ І-ІІ ступенів зустрілися з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;
- У бібліотеках навчальних закладів організовані виставки інформаційно-довідникової літератури, присвяченої річниці Чорнобильської трагедії.

                                                             Фото без опису

Відповідно до наказу Управління освіти Чернігівської облдержадміністрації від 19.09.2016 року № 360 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році» учні загальноосвітніх навчальних закладів вперше представляють Деснянську об'єднану територіальну громаду на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
10 грудня 2016 року в Чернігові відбувся IІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Богомолова Анастасія, учениця 10 класу Деснянської гімназії та Свідницька Вікторія,учениця 7-А класу Деснянської гімназії вибороли ІІ місця.
Вітаємо талановиту молодь громади! Дякуємо вчителям української мови та літератури Деснянської гімназії Канарській Ользі Миколаївні та Анікієнко Валентині Іванівні!

Фото без опису

2 грудня 2016 року, напередодні 25-ї річниці Збройних сил України, в Гарнізонному будинку офіцерів смт Десна відбувся військово-патріотичний конкурс «Нумо, хлопці!». Організаторами конкурсу, що вже став доброю традицією військового містечка, є директор Деснянської гімназії Римарєв К.Є. та вчитель предмета «Захист Вітчизни», полковник у відставці, Гриневич Л.Т..
Гостями на святі були військовослужбовці 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України, посадові особи Деснянської селищної ради, відділу освіти, батьки та друзі учасників. 
Вперше на заході були присутні вихованці та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів громади. Учні Косачівської та Морівської шкіл були найактивнішими вболівальниками.
У цьогорічних змаганнях взяли участь гімназисти трьох класів – 11-А (класний керівник Удянська О.А.), 11-Б (класний керівник Рябчич О.В.) та 10-й клас (класний керівник Канарська О.М.). 
 Гімназисти показали свою вправність у проходженні урочистим маршем та виконанні стройової пісні. Самими видовищними конкурсами були військова естафета, виконання нормативів за сигналом «Радіаційна небезпека» та перетягування канату. Команди також продемонстрували свої вокальні та танцювальні здібності.
Перехідний кубок «Переможці військово-патріотичної гри «Нумо, хлопці» вибороли учні 11-А класу. Усі учасники отримали грамоти, цінні подарунки та солодощі, а гості та вболівальники – позитивні емоції!

Фото без опису

1 грудня 2016 року - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Учні Морівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучились до акції "Червона стрічка". Педагог-організатор Коваленко М.М. провела годину спілкування "Зупинемо СНІД, поки він не зупинив нас"

Фото без опису

24 листопада 2016 року у відділі освіти Деснянської селищної ради відбулась нарада директорів та їх заступників, на якій розглядалось питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017. Спеціаліст відділу освіти Гуртовенко Н.В. акцентувала увагу присутніх на особливостях ЗНО-2017.

 

                          Фото без опису

І фестиваль обдарованої молоді Деснянської громади «Розумна нація – міцна держава»!

Фото без опису

9 листопада 2016 року в День української писемності учні загальноосвітніх навчальних закладів Деснянської об'єднаної територіальної громади долучились до написання диктанту національної єдності.

 

Фото без опису

«Об’єднана громада – об’єднана молодь!»
21 жовтня 2016 року в Деснянській гімназії відбулась зустріч представників учнівського самоврядування, старшокласників гімназії із заступником селищного голови з питань діяльності виконкому Прокопенко Тетяною Валеріївною на тему: «Чи потрібна місцевому самоврядуванню молодіжна рада?!»
До розмови долучились:І.А. Якубенко – депутат Деснянської селищної ради, Є.В. Кузнецова – спеціаліст відділу освіти Деснянської селищної ради, К.Є. Римарєв – директор Деснянської гімназії, В.П. Паньок – заступник директора Деснянської гімназії з НВР, С.М. Половецька – заступник директора Деснянської гімназії з ВР, Л.М. Назаренко – педагог-організатор Деснянської гімназії .
У вітальному слові Президент гімназії Анастасія Богомолова зазначила, що учні гімназії розуміють нагальні проблеми суспільства,прагнуть змістовного дозвілля, хочуть займатись волонтерською діяльністю, покращувати стан довкілля,організовувати культурно-просвітницькі, спортивні заходи.Гімназисти ініціюють створення молодіжного об’єднання громади задля захисту прав, лобіювання інтересів, реалізації молодіжних проектів, організації якісного дозвілля молоді громади та формування активної життєвої позиції. 
Заступник селищного голови Прокопенко Т.В. підтримала ініціативу гімназистів, але зазначила, що громадська діяльність – це нелегкий шлях, що молодь має уникати формалізму та шукати однодумців за межами навчальних закладів. Тетяна Валеріївна наголосила, що ідеї молоді потрібно викласти в формі проектів та за допомогою представників місцевого самоврядування втілювати в життя
Усі присутні одностайно відповіли - молодіжній раді бути. Гімназисти закликають активну молодь підтримати їх ініціативу – об’єднуватись заради майбутнього!
Фото без опису

"Діти, майбутнє за Вами!"
Відповідно до Плану проведення в Чернігівській області заходів з нагоди
Європейського тижня місцевої демократії, затвердженого 07.10.2016, листа відділу освіти Деснянської селищної ради № 10-01/385 від 12.10.2016 року "Про проведення у загальноосвітніх навчальних закладах громади заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії" 17 жовтня 2016 року відбулася зустріч голови Деснянської селищної ради Осташевського Юрія Валентиновича з учнівським колективом Деснянської школи. 
Під час зустрічі обговорювалися питання європейського вибору України, перспективи та аспекти розвитку Деснянської об'єднаної територіальної громади.
Діти з особливим ентузіазмом висловлювали свої думки та пропозиції щодо вступу України до Європейського союзу, економічної, соціальної та культурної співпраці, розвитку місцевого самоврядування в Україні.
Голова Деснянської селищної ради порадив учням відповідально ставитися до навчання, серйозного вибору майбутньої професії та вступу до ВНЗ. 
Майдан, боротьба на Сході України… Нелегкий час для України та все ж молоде покоління довело своїми рішучими діями бажання відстояти європейський вибір України, бажання жити згідно з європейськими стандартами свободи та демократії.
Школярі Деснянської школи, як і Юрій Валентинович, сподіваються на подальший розвиток та співпрацю нашої молодої незалежної України з країнами Євросоюзу.

 

 

                                      Фото без опису

Віват, інтелект! Віват, "КМІД"!
В Чемпіонаті з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області Деснянську об'єднану територіальну громаду представляли кращі учні Деснянської гімназії - "Кмітлива Молодь Із Десни". 
Капітан команди "КМІД" Анастасія Богомолова - переможець ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, географії, англійської мови, переможець ІІІ етапу та лауреат обласного етапу Всеукраїнського мовного конкурсу ім.. П. Яцика, переможець ІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, лауреат ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Члени команди - Однодворець Ілля, Косяк Ігор - призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, інформаційних технологій та фізики, Євгеній Приходько - головний футболіст та легкоатлет Деснянської гімназії, Сергій Шальнев - начитаний та ерудований "кнопочник" команди.
10 жовтня 2016 року у VІІ відбірковій грі Чемпіонату з деснянцями грали досвідчені та "зіркові" суперники: команда "Кліо" з міста Ніжин, команда "Данко" Ріпкінського району та команда "Фортуна" Новгород-Сіверського району. Результати змагань:
"Кліо" vs "КМІД" - 3:1;
"КМІД" vs "Данко" - 2:2;
"Фортуна" vs "КМІД" - 2:2.

В підсумку маємо ІІІ місце та 5 балів, а ще позитивні емоції, яскраві враження та усвідомлення того, що саме ця молодь - "Кмітлива молодь із Десни" - наше майбутнє! Громада пишається Вами!
P.S. А "кнопку" ми обов'язково придбаємо!

Фото без опису

Пам'ять Бабиного Яру увійшла до світової історії як один із символів масових злодіянь нацистів проти людства під час Другої світової війни. 
29 вересня 2016 року учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів Деснянської громади вшанували пам'ять жертв Голокосту.
75-річниці трагедії у Бабиному Яру була присвячена загальногімназійна лінійка в Деснянській гімназії. Заступник директора з ВР Половецька Світлана Миколаївна ознайомила учнів із страшною статистикою: Бабин Яр став братською могилою для більше ста тисяч людей, розстріляних нацистами протягом 1941-1943 років: євреїв,ромів, військовополонених, моряків Дніпровського загону, радянських підпільників, активістів ОУН та інших.
З хвилини мовчання почали загальношкільну лінійку учні та педагоги Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчителі історії Дейко Лариса Михайлівна та Медяна Інна Петрівна ознайомили учнів із страшними подіями 1941 року.
"Час може зарубцювати рани. Та він безсилий загасити нашу пам'ять." - ці слова стали лейтмотивом загальношкільної лінійки в Косачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
"Символ людської трагедії - Бабин Яр" - таку назву мав виховний захід Морівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У Тужарській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель початкових класів Бойправ Лідія Анатоліївна провела для учнів 1-4 класів урок толерантності "Подорож в бухту Милосердя"

Фото без опису Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Ліс - живий скарб нашої землі та душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві заслуговують глибокої поваги. В Україні День працівників лісу прийнято святкувати в золоту пору осені, в третю неділю вересня. Учні Морівської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітали працівників лісового господарства.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 

 

Фото без опису

1 вересня в Деснянській ОТГ

ДЕСНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.

 

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Фото без опису
 

ДЕСНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

КОСАЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відділ освіти Деснянської селищної ради долучився до Національного форуму

Відділ освіти Деснянської селищної ради долучився до Національного форуму «Освіта в Україні – виклики сьогодення та перспективи майбутнього» організований ГО «Українська Агенція Інноваційного Розвитку», ГО «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ"  який відбувся у с. Кам'яниця 24.03.2023р. – 26.03.2023р.

16:36:53 04.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь