Відділ освіти Деснянської селищної ради долучився до Національного форуму

Дата: 04.04.2023 16:36

Відділ освіти Деснянської селищної ради долучився до Національного форуму «Освіта в Україні – виклики сьогодення та перспективи майбутнього» організований ГО «Українська Агенція Інноваційного Розвитку», ГО «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ"  який відбувся у с. Кам'яниця 24.03.2023р. – 26.03.2023р.

Мета форуму:

• створення пулу громад-побратимів,  які стануть оплотом справжніх європейських цінностей  через формування максимально тісних зв’язків та партнерської співпраці у вирішенні та подоланні гуманітарних та  економічних питань на шляху європейської інтеграції;

• обмін досвідом та кращими практиками може стати надійним фундаментом для ефективної та  багаторічної співпраці.

Тож на освітньому форумі в мальовничому Закарпатті зустрілися  керівники-освітяни 6 областей України: Чернігівської, Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської та Житомирської. Представниками Чернігівської області були начальники відділів освіти: Надія Гуртовенко (Десняська ТГ), Ірина Наумчик (Корюківська ТГ), Лідія Гаєвська (Михайло-Коцюбинська ТГ), Анатолій Дебелий (Ріпкинська ТГ), Олег Курбанов (Коропська ТГ), Тетяна Мірошниченко (Киселівська ТГ) та Світлана Книга, заступник міського голови Бахмацької ТГ.

Під час живого спілкування ділилися досвідом, надбаннями, проблемами... Організатори форуму згуртувати небайдужих освітян,  кожен з яких, вносячи свій внесок, наближає нашу країну до Перемоги.