Оголошення!

09 Червня, 2021 р., 12:24
АТ «Чернігівгаз» вийшло із засновників компанії-постачальника ТОВ «Чернігівгаз Збут». Таким чином було виконано всі умови анбандлінгу (розділення) згідно з Директивою 2009/73/ ЄС. Попередньо було завершено поділ юридичної, інформаційної та облікової діяльності, які отримали високу оцінку Секретаріату Енергетичного співтовариства у 2020 році.
07 Червня, 2021 р., 11:01
На сьогодні  у підпорядкуванні Збройних Сил України є 6 санаторно-курортних закладів:
07 Червня, 2021 р., 11:01
Військові пенсіонери - інваліди війни, інваліди армії, члени сімей загиблих військовослужбовців, учасники бойових дій, учасники війни мають право на безкоштовну санаторно - курортну путівку
07 Червня, 2021 р., 11:00
На даний час в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки є в наявності санаторно - курортні путівки на червень - липень місяці 2021  року для оздоровлення військових  пенсіонерів - ветеранів військової служби та членів їх сімей.
07 Червня, 2021 р., 08:21
«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» — одна з найкращих наших пропозицій, особливо для споживачів з індивідуальним опаленням. Такі клієнти можуть сплачувати за газ до 40 % менше під час опалювального сезону, завдяки розподілу витрат на рівні частини. Так би мовити, створюючи собі депозит на зиму. Втім, для тих, хто підключиться в червні, вигода може стати подвійною, адже ці споживачі отримають нагоду виграти ще й кошти на газ у нашій акції «Рівномірний підключай — Газ вигравай!», — заявив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.
04 Червня, 2021 р., 08:57
         Департамент енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА доводить до вiдома, що 21.05.2021 в обласнiй газетi "Вiсник Ч" (№21/1828 від 27 травня 202l року) опублiковано оголошення про проведення 01 липня 2021 року обласною державною адмiнiстрацiєю конкурсів з перевезення пасажирiв на автобусних маршрутах загального користування, зокрема на маршрутi Чернiгiв - Десна (рейси 2803к/2804к, 2805к/2806к) за номером 614.
27 Травня, 2021 р., 08:46
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505  розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
26 Травня, 2021 р., 10:20
З середини квітня, щойно закінчився опалювальний сезон, контролери «Чернігівгазу» розпочали інвентаризацію показників газових лічильників споживачів. Така потреба виникла у зв’язку з тим, що частина клієнтів компанії передавала некоректні показники, і через це сталося викривлення загальних обсягів споживання газу.