СТОП ФЕЙК

Відверті фейки, тенденційне цитування, маніпуляція даними, перекручування слів, намагання викликати сильні емоції (передусім негативні), дезінформаційні кампанії – все це вкотре нагадує про важливість особистої інформаційної гігієни та медіаграмотності.

Маніпуляція болючою темою (предвиборчі обіцянки)

Шановні мешканці та майбутні кандидати на посаду селищного голови Деснянської селищної ради. Припиніть маніпулювати одним з болючих питань в нашому селищі, зокрема, щодо приватизації квартир в смт. Десна.

14:44:25 12.08.2020

Про скликання сесії

Керуючись п.4 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії селищної ради скликаються в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок – не рідше ніж один раз на місяць.

11:01:29 12.02.2020

Оклади посадових осіб

БРЕХНЯ: Официальная зарплата некоторых чиновников за 2018 год. (данные с официального сайта национального агентства противодействия коррупции- public.nazk.gov.ua)

16:41:44 11.02.2020

ДФРР

БРЕХНЯ: При создании объединенных территориальных общин Евросоюз выделил на каждую созданную общину по миллиону евро (приблизительно 32 миллиона гривен)! До Десны дошло только 17 миллионов.

17:59:12 09.02.2020

Про будівництво газопроводу.

БРЕХНЯ: За счёт средств бюджета Деснянском ОТГ спроектирована и оплачена прокладка газопровода с благой целью - подвода газа жителям одного из сел. По странному стечению обстоятельств- ветку газопровода стоимостью 1,5 миллиона гривен протянули к дому Тигипко С.Л. вряд-ли он об этом просил или вообще знал- не тот масштаб у человека. А сколько селян подключилось к газопроводу? Правильно! - Ни одного! Но тут же за 10 метров от газопровода, через дорогу от хозяйства Тигипко, берут себе три участка Осташевский, Рудь, Прокопенко...

17:17:59 09.02.2020