Про скликання сесії

Дата: 12.02.2020 11:01

Керуючись п.4 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії селищної ради скликаються в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок – не рідше ніж один раз на місяць.

Згідно п.7 статті 46 вищезгаданого Закону сесія міської, селищної, сільської ради може бути скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу ради.

Рішення про скликання сесії ради відповідно частини четвертої, шостої та восьмої статті 46 Закону Україні «Про місцеве самоврядування в Україні» доводиться до відома депутатів не пізніше як за 10 днів до проведення сесії, проекти рішень  - на сайт громади – за 20 днів до проведення сесії, у виняткових випадках – не пізніше як за день до проведення сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачаються внести на розгляд сесії.