Візит польського експерта Пшемислова Майора

20 вересня 2016 р. в рамках проекту «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації, як стандарт функціонування об’єднаних громад»  відбулася зустріч представників громади з  польським експертом Пшемисловом Майором.

15:55 21.09.2016

25-а річниця Незалежності України в смт. Десна

24 серпня Україна відзначає одне із найголовніших державних свят – День Незалежності.  25 років тому Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення Незалежності України,  таке волевиявлення було підтверджене всеукраїнським референдумом у грудні 1991 року. Так, вже 25-ть років наша держава відзначає свій день народження. Цього дня в смт. Десна відбувся мітинг. На урочистому заході були присутні голова Деснянської селищної ради Осташевський Ю.В., секретар селищної ради Рудь Н.А., директор Деснянської гімназії Римарєв К.Є., директор Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступені Миронова Л.М., настоятель Свято-Гавриліївського храму отець Ярослав, ветеран війни, учасник бойових дій, полковник в запасі Коновал М.С., Начальник штабу 169 навчального центру полковник Пуденко В.М., командування Деснянського гарнізону, військовослужбовці частин та підрозділів 169 навчального центру Сухопутних Військ Збройних Сил України, жителі селища Десна і їх гості.               Розпочався захід традиційно на Алеї героїв:  з виносу прапорів, звучали промови, хвилина мовчання, гімн України. Далі проходження урочистим маршем коробок військових частин  169 НЦ - теперішніх воїнів - захисників нашої країни та покладанням квітів воїнам – героям визволителям. День Незалежності - це надзвичайно важлива подія для нашої держави.  На жаль, процес становлення є нелегким, та попри все, інтегруючись у сучасний геополітичний простір, перемагаючи та помиляючись, незалежна Україна впевнено крокує шляхом до здобуття правової, економічної та політичної стабільності.

15:03 25.08.2016

Святковий концерт "Ураїно - молитво моя"

19 серпня 2016 року в селі Короп’є відбувся святковий концерт «Україно – молитво моя» присвячений 25-й річниці незалежності України. Мешканцям села чудову концертну програму подарував жіночий колектив «Морівчанка». Звучали пісні, вірші, гуморески, які зігрівали душу та серце присутніх.  Свято доповнено було аква- гримом та солоткою ватою для малечі.

14:29 19.08.2016