Увага! Цьогоріч платники повинні сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2020 рік, плату за землю за 2021 рік.

Дата: 13.05.2021 11:30

Національний оператор поштового зв’язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на нерухоме майно, плати за землю та інших обов’язкових платежів до бюджету найбільш зручним способом за вигідним тарифами:

·         при наявності в населеному пункті автоматизованого відділення Укрпошти здійснити платіж можна в касі відділення або листоноші вдома, комісія становитиме 9 грн.

·         якщо в населений пункт приїздить пересувне відділення Укрпошти, то здійснити платіж можна за графіком роботи такого відділення або вдома листоноші села, комісія становитиме 10 грн.

Сплата податку на майно безпосередньо впливає на рівень наповнення місцевих бюджетів, а відтак і розвиток територіальних громад.