Інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

У лютому на Чернігівщині надходження акцизного податку склали понад 441 тис гривень

Платниками Чернігівщини за лютий 2021 року до загального фонду держбюджету забезпечено надходження акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів у сумі 441,1 тис грн, що фактично на рівні відповідного періоду минулого року. У розрізі підакцизної продукції зменшились надходження по лікеро-горілчаних виробах, водночас, збільшились надходження податку від виробництва пива. До спеціального фонду держбюджету у лютому надійшло понад 13 тис грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (за транспортні засоби).

11:07:51 18.03.2021

Податковими аудиторами Чернігівщини протягом січня-лютого 2021 року до бюджету забезпечено близько 5 мільйонів гривень податків

Управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області в умовах законодавчих обмежень щодо проведення документальних та фактичних перевірок проводились дозволені заходи  контролю обігу підакцизної групи товарів, документальних перевірок з питань декларування ПДВ, припинення (ліквідації) суб’єктів господарювання та на звернення платника податків.

11:07:31 18.03.2021

Пенсію підвищили 224 тис. пенсіонерам

З 1 березня 2021 року в області проіндексовано пенсію, у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати та показника інфляції, 277,9 тис. особам. До рівня 2200 грн. підвищено розміри пенсій особам, які мають повний страховий стаж (35 років для чоловіків та 30 років для жінок). Розмір пенсії підвищено для 224,1 тис. осіб. Середній розмір підвищення склав 217,38 грн.

11:57:24 17.03.2021

Перерахунок пенсійних виплат «чорнобильцям» з 1 січня 2021 року

У березні 2021 року одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсія яким обчислюється з урахуванням пункту 9-1 постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тобто із п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати,  одержать не тільки проіндексовану пенсію за березень, а й доплату за січень-лютий 2021 року.

12:54:00 09.03.2021

Хто матиме право піти на пенсію у 2021 році

Для виходу на пенсію у 2021 році потрібно мати страховий стаж не менше 28 років після досягнення чоловіками 60 років та жінками 59 років 6 місяців (з 1 квітня 2021 року – після досягнення жінками 60 років).

10:19:01 23.02.2021