Інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Пенсійний калькулятор

18 травня Пенсійний фонд України презентував «Пенсійний калькулятор» (https://www.kmu.gov.ua/news/pfu-rekomenduye-koristuvatisya-elektronnim-servisom-pensijnij-kalkulyator ) – ефективний і корисний сервіс, яким можна скористатися в онлайн-режимі на вебпорталі електронних послуг за цим посиланням- https://portal.pfu.gov.ua/  (ідентифікувавшись за допомогою кваліфікованого електронного підпису), та у декілька кліків дізнатися про розмір майбутньої пенсії.

16:05:44 26.05.2022

Верховна Рада України встановила щорічну індексацію пенсій для військових і держслужбовців

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства, який передбачає індексацію пенсій, зокрема, для військовослужбовців і держслужбовців.

16:13:33 21.02.2022

Е-лікарняні:відповіді на запитання читачів

З 01 жовтня 2021 року листки непрацездатності в Україні оформлюються тільки в електронному форматі, а не в паперовому, як раніше. Незважаючи на те, що в області, станом 10.02.2022, вже видано 168880 Е-лікарняних, у наших читачів до цього часу виникають запитання щодо порядку роботи Е-лікарняних.

16:49:16 14.02.2022

Запитуйте – відповідаємо

- До електронної трудової книжки має доступ тільки роботодавець? Чи може працівник контролювати, як роботодавець вносить до неї записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення?

08:54:16 22.12.2021