Ще більше можливостей для бізнесу з оновленою грантовою програмою Власна справа / грант

Дата: 17.10.2024 11:21

Ще більше можливостей для бізнесу з оновленою грантовою програмою Власна справа /грант/, яку адмініструє Державна служба зайнятості! Нові гранти для молоді!

Грант без створення робочих місць? Цілком можливо! До 150 000 грн можуть отримати молоді люди 18-25 років. Потрібно тільки зареєструватись як ФОП.

Через 3 роки можна повторно подати заявку на грант до 250 000 грн. Умова — створити щонайменше 2 робочих місця.
Не втрачайте свій шанс розпочати або розвивати бізнес! Подайте заявку на грант разом з бізнес-планом та очікуйте на позитивне рішення. Від старту програми у липні 2022 «так» вже почули понад 20 000 українців.

Як це зробити  https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Пресслужба Чернігівського обласного центру зайнятості