Факультет правничих наук Києво-Могилянської академії запрошує фахівців до магістерської програми «Суспільне врядування»

Дата: 16.07.2024 11:25

Факультет правничих наук Києво-Могилянської академії оголошує про набір фахівців до магістерської програми «Суспільне врядування». Запрошуються спеціалісти з базовою вищою освітою за будь-якою спеціальністю, які бажають приєднатися до розбудови майбутнього України.

Магістерська програма «Суспільне врядування» спрямована на підготовку студентів у сфері публічного управління та адміністрування. Окрім основної програми, студенти матимуть змогу пройти спеціалізовані курси з фокусом на комунікаціях або управлінні у сфері цифрових технологій. Випускникам програми відкриваються унікальні можливості для розвитку та працевлаштування в структурах ЄС, міжнародних компаніях, органах влади України, місцевому самоврядуванні, недержавних і міжнародних організаціях та бізнес-структурах.

Ми готові відповісти на всі питання щодо вступу та навчання. Для зворотнього зв'язку, будь ласка, заповніть коротку форму за посиланням: http://surl.li/lyluet.

Запрошуємо мотивовану молодь, яка готова змінювати Україну на успішну європейську державу, скористатися цією можливістю. Вступ до Києво-Могилянської академії стане надійним фундаментом для їхньої майбутньої кар'єри. Дякуємо за розповсюдження цієї інформації серед громад і населених пунктів вашого району та області.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною змін!