«Укренерго» скасувало «дні без вимкнення» світла по всій Україні
З 9 по 24 липня НЕК «Укренерго» не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання в усіх областях України. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
«Нагадуємо, планувалося за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів. Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період», – йдеться у повідомленні.
В компанії пояснили, що за наявних умов обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні.
Тож режимні виміри будуть проведенні пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. В «Укренерго» зазначають, що проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.
Отже, у вівторок, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. Попередньо відключення відбуватимуться за таким планом
- з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень,
- з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень,
- в інші години – 3 черги.
Повний Графік погодинних відключень для Чернігівської області можна подивитись на офіційному сайті у розділі «Відключення».
Крім того, дізнатися про свою чергу ГПВ можна на сайті «Чернігівобленерго» за посиланням або за допомогою чат-ботів у Viber і Telegram.
Нагадаємо, з 9 по 24 липня в усіх областях України планували змінити графіки відключень. В результаті чого, в кожній області в один із днів протягом цих двох тижнів не було б задіяно ніяких обмежень протягом доби.
Зокрема, у Чернігівській області не вимикали би світло у п’ятницю, 12 липня.
Так, енергетична компанія планувала провести вимірювання фактичного споживання в кожній області. Такі виміри проводяться щороку – взимку та влітку – і дають можливість більш чітко прогнозувати режими роботи енергосистеми країни.