Компанія-перевізник Грузар запускає програму безкоштовної допомоги для ВПО та УБД

Дата: 05.07.2024 08:30

Компанія-перевізник Грузар оголошує про старт соціальної програми, спрямованої на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та учасникам бойових дій (УБД), які постраждали від російської агресії.

З 2024 року Грузар надає безкоштовні послуги переїзду та транспортування речей для ВПО та УБД. Для оформлення заявки на допомогу необхідно заповнити форму на офіційному сайті компанії. Вся програма є абсолютно безкоштовною, і компанія не бере ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

Як подати заявку на допомогу:

1. Заповнити онлайн-анкету на сайті: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka
  2. Надати підтвердження статусу ВПО або УБД.

Грузар планує надати допомогу близько 3000 сімей у 2024-2025 роках. Протягом двох місяців компанія зобов'язується надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей. Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок пріоритет буде надаватися найбільш нужденним сім'ям.

Контакти для отримання допомоги: Телефон підтримки: +380 93 990 18 91 (Пн-Пт, 10.00-18.00)

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року та активно співпрацює з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже поширили більше 400 територіальних громад та громадських організацій, серед яких Слов'янська міська військова адміністрація, Тернопільська міська рада та Вільне Радіо.