Вітаємо юну солістку вокального ансамблю «Крок до зірок» Деснянського закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва» Прокурову Аліну за зайняте I місце на Міжнародному конкурсі FESTIVAL DA PINNOCCHIO (Італія, м. Ріміні)

Дата: 04.07.2024 09:15

Фото без описуЗ 23.06-30.06 в сонячній Італії м. Ріміні (SAN MARINO “TEATRO TITANO”) пройшов Міжнародний багатожанровий конкурс «FESTIVAL DA PINNOCCHIO», де юна зірочка, степендіатка Деснянського закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва», солістка вокального ансамблю «Крок до зірок» Прокурова Аліна (керівник Бабіч Х.В.) представила Україну і виборола І місце. Журі конкурсу нагородили переможницю кубком, медаллю, та дипломом. Керівник Бабіч Христина Володимирівна нагороджена грамотою за підтримку та розвиток дитячої творчості, обміну досвідом, підвищення професійного вдосконалення. Тепле Адріанське море Італії зустріло неймовірними теплими хвилями, сонечком, ясним небом. Після конкурсу учасники та керівники відвідали Венецію, де насолодились неймовірними краєвидами красивого куточку Італії.