У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків

Дата: 13.06.2024 08:37

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023». У церемонії нагородження взяли участь виконуюча обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Рубан та Директор Виконавчої дирекції ТВ ВГО АППУ в Чернігівській області Ірина Ольховик.
   Нагадаємо, щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.
   Перший етап конкурсу проводиться на регіональному рівні. Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки  соціальних  програм. Деякі підприємства брали участь у конкурсі та перемагали і у минулі роки.
   Цьогоріч, за результатами проведеного засідання рейтингової комісії визнані переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023» на обласному (регіональному) рівні 11 підприємств.

«Сумлінний платник податків у аграрній галузі»:
ТОВ  «Гнідинці-Агро»
ПП  «Агропрогрес»
Фермерське господарство  «Бутенко»

«Сумлінний платник податків у будівельній галузі»:
ТОВ  «Житлобудсервіс»
ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК»

«Сумлінний платник податків у торгівельній галузі»:
ТОВ «Сівер-мед»
ТОВ «Тандем-агрозапчастина»

«Сумлінний платник податків у промисловій галузі»:
ПАТ «Новгород-Сіверський сирзавод»
ПАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»
ТОВ «Датчикове підприємство «Завод Рапід»
Акціонерне Товариство «Будіндустрія».

Вітали переможців та вручали відзнаки виконуюча обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Рубан та Директор Виконавчої дирекції ТВ ВГО АППУ в Чернігівській області Ірина Ольховик.
   Тетяна Рубан побажала учасникам заходу подальших успіхів у веденні бізнесу.  Вона висловилась за тісну співпрацю, за відкритість у стосунках і прозорість у бізнесі, за добровільну сплату податків заради спільної мети – здобуття перемоги, розбудови міцної і багатої України.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області