Інформаційне повідомлення щодо початку розроблення містобудівної документації приватної земельної ділянки в селі Рудня вул. Гагаріна, 43

Дата: 05.06.2024 15:30

До уваги жителів громади!

Відповідно до рішення сорок восьмої сесії VIІI скликання Деснянської селищної ради №62-48/8 від 28 травня 2024 року розробляється містобудівна документація «Детальний план території приватної земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» площею 0,2120 га,  кадастровий номер 74220856003:25:093:0017, розташованої в селі Рудня вул.Гагаріна, буд.43 Чернігівського району Чернігівської області».

Розробник: ТОВ «ДЗК+» ЄДРПОУ 43707709

14000, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, буд. 6-а.

Зауваження та пропозиції подаються в письмовій формі до Деснянської селищної ради за адресою: 17024, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, селище Десна, вул. Ювілейна, буд. 1а  або за ел. адресою: desnaselrada@ukr.net до 26.07.2024р.,  тобто протягом місяця з моменту виходу публікації в засобах масової інформації та на офіційному сайті Деснянської селищної ради.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури, містобудування Деснянської селищної ради Протченко І.І.