Ювіляри нашої громади!

Дата: 17.05.2024 09:00

Ювіляри нашої громади!

З початку року свої 90-річні ювілеї відзначали 5 осіб із сіл громади (с. Косачівка, с. Карпилівка, с. Морівськ)   та одна жителька с. Карпилівка 16.05.2024 року відсвяткувала своє 103-річчя.
   Щирі слова привітання до ювілярів висловив селищний голова Юрій Осташевський: «Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».
   Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.