Завершення збору пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади

Дата: 18.04.2024 09:16

ОГОЛОШЕННЯ
про завершення збору пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади

Відповідно до абзацу першого і другого пункту 6 статті 7 "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" органи місцевого самоврядування у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом в установленому порядку (до 27.04.2024 р.) повинні здійснити перейменування районів у містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

В зв’язку з цим, пропозиції про перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади будуть прийматись по 23 квітня 2024 року включно.