Оголошується громадське обговорення щодо перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади!

Дата: 02.04.2024 14:15

До уваги мешканців Деснянської громади!

З  метою впорядкування розгляду питань щодо перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку найменування та перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів на території населених пунктів Деснянської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради та  №10 від 31.01.2023 р. та рішення виконавчого комітету селищної ради та  №137 від 04.03.2024 р. «Про затвердження Переліку вулиць та інших об’єктів топоніміки, що пропонується перейменувати на території Деснянської селищної ради» оголошується проведення громадського обговорення  протягом 30 календарних днів з 01 квітня 2024 р. до 02 травня 2024 р. щодо перейменування вулиць на території Деснянської селищної територіальної громади:

Перелік вулиць та інших об’єктів топоніміки, що підлягають перейменуванню на території Деснянської селищної територіальної громади

Населений пункт

с. Отрохи

с. Рудня

вул. Ватутіна

Приймаємо пропозиції, зауваження та рекомендації щодо цього  питання від жителів відповідних вулиць, а також варіанти щодо нових назв вулиць в письмовій формі до Деснянської селищної ради за адресою: 17024, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Десна, вул. Ювілейна, буд. 1а або за ел. адресою: desnaselrada@ukr.net або через форму зворотнього зв'язку