Дата: 26.02.2024 16:40

Чернігівською обласною військовою адміністрацією спільно з Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області за підтримки проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI-4) 29 лютого 2024 року у м. Чернігів планується проведення Регіонального форуму «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом» (далі – Форум).

До участі у Форумі запрошено представників міністерств та відомств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних та  дипломатичних установ, незалежних фахівців та експертів, регіональні інституції з підтримки бізнесу і торгівлі, представників міжнародних організацій-донорів та бізнес-спільноти.

Мета Форуму: створення платформи для конструктивного діалогу між представниками бізнесу, влади та громадськості щодо відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни, спрямованого на стимулювання комунікацій, залучення інвестицій та сприяння соціально-економічному розвитку регіону.

Робота Форуму запланована у формі таких панельних дискусій:

І. «Restart для бізнесу та інвестицій в сучасних реаліях»;

ІІ. «Експорт в умовах війни: виклики та можливості»;

ІІІ. «Допомога малому і середньому бізнесу в умовах війни».

Просимо взяти участь у Форумі. Будемо вдячні за заповнення реєстраційної форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXAfp3UmcXLW-MroSDwSFpoJvzJ0nmV-wQ-3XfYtvu77FOtg/viewform до 27.02.2024.

Уточнену інформацію щодо часу та місця проведення Форуму буде надано додатково.