Проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – «Детальний план території приватної земельної ділянки, що знаходиться за межами населеного пункту смт Десна, орієнтовною площею 0,1149га кадастровий номер 7422083000:02:001:012

Дата: 11.01.2024 16:48

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – «Детальний план території приватної земельної ділянки, що знаходиться за межами населеного пункту смт Десна, орієнтовною площею 0,1149га кадастровий номер 7422083000:02:001:0126, в СТ «Полісся» для будівництва індивідуального садового будинку».

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011р.), рішення Деснянської селищної ради від 02.11.2023 року №09-41/VIII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території приватної земельної ділянки №13 в СТ «Полісся» Береговій Н.М», було виготовлено зазначену містобудівну документацію ФОП Овдієнко В.О. (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №004395).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті Деснянської селищної ради: https://desnyanska-gromada.gov.ua/, а також щоденно з понеділка по п’ятницю за адресою: 17024, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Десна, вул. Ювілейна, буд. 1а

Зауваження та пропозиції подаються в письмовій формі до Деснянської селищної ради за адресою: 17024, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Десна, вул. Ювілейна, буд. 1а або за ел. адресою: desnaselrada@ukr.net до 12.02.2024р.,  тобто протягом місяця з моменту виходу публікації в засобах масової інформації та на офіційному сайті Деснянської селищної ради.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури, містобудування Деснянської селищної ради Протченко Інна Іванівна.

Розгляд містобудівної документації відбудеться 24  січня 2024 року о 12:00 в приміщенні Деснянської селищної ради, за адресою: Чернігівська область, смт Десна, вул. Ювілейна, буд. 1а.

Креслення

ПЗ