Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки майна

Дата: 18.12.2023 12:00

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки майна

Назва об’єкта: нежитлова будівля загальною площею 282,1 кв.м., що розташована за адресою: с.Отрохи, вулиця Шевченка, будинок, 1.

Місцезнаходження об’єкта: 17021, с.Отрохи, , вулиця Шевченка, будинок, 1 Чернігівська область Чернігівський район

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом проведення електронного аукціону.

Балансоутримувач нежитлової будівлі,  загальною площею 282,1 кв.м.: Деснянська селищна рада

Замовник робіт з оцінки: Деснянська селищна рада

Платник робіт з оцінки:  Деснянська селищна рада

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 4000 грн.

Конкурсна документація претендента повинна надійти до комісії не пізніше ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу в електронному вигляді на електронну адресу  desnaselrada@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою: 17024, вул. Ювілейна 1а , смт Десна Чернігівського району Чернігівської області в робочі дні з 8-00 по 16-30 год.

Телефон для довідок: (04646) 46008

Кінцевий термін подання конкурсної документації  29.12.2023року. Конкурс відбудеться 3 січня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради за адресою: вул. Ювілейна 1а смт Десна Чернігівська область, Чернігівський район.

На конкурс подаються такі підтвердні документи:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою ;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки майна, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки майна;
  •  письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);
  •  інформація про претендента;
  •  документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки - документи щодо досвіду практичної діяльності з оцінки майна, подібного до об’єктів, оцінку яких здійснюватиме переможець конкурсу: копія договору (копії договорів) про надання послуг з оцінки разом з копією акта приймання-передавання робіт з оцінки, копією висновку про вартість об’єкта оцінки, оригіналом або копією рецензії, складеної рецензентом, що працює в органі приватизації, або оригіналом чи копією рецензії, складеної експертною радою саморегулівної організації оцінювачів.

• Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, та з обов’язковим зазначенням назви об’єкту оцінки, на який подається конкурсна документація, і має містити підтвердні документи та пропозицію в окремому запечатаному конверті ( з написом «Конкурсна пропозиція») щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт, який не повинен перевищувати 7 календарних днів.
  • На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Обов’язковою умовою є: рецензування звіту про оцінку майна.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії: 17024, вул. Ювілейна 1а смт Десна Чернігівського району Чернігівської області

Телефон для довідок - (04646) 46008.

Комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності