Міжнародна співпраця для громад: онлайн-курс від Cities4Cities| United4Ukraine стартує 15 січня

Дата: 15.12.2023 16:50

Чи можна уявити громаду без відділу освіти чи комунального господарства? Точно ні. Відтепер і без відділу міжнародної співпраці. Адже в нинішніх умовах та часі євроінтеграції — необхідно розвивати партнерства, брати участь у європейських конкурсах та поглиблювати свою експертизу у цій сфері. Саме тому команда ініціативи Cities4Cities|United4Ukraine розробила тижневий онлайн-курс  “Міжнародна співпраця для громад”.

“Cities4Cities|United4Ukraine майже 2 роки працює пліч-о-пліч з українськими громадами, аби знайти для них міста-побратими у Європі. За цей час ми напрацювали певні алгоритми, які справді працюють. А також зрозуміли, яких знань бракує громадам, аби вести цю роботу ефективно.

До нас щодня телефонують представники громад, які тільки починають цей шлях. Тут немає ніякої магії насправді, але величезне значення має звичайна комунікація між людьми”, — зазначає Марта Супрун, експертка з міжнародної співпраці ініціативи Cities4Cities| United4Ukraine.

Теми, над якими працюватимемо:

- Міжнародна співпраця з нуля: з чого почати?

- Міжмуніципальне партнерство: як шукати та працювати з містами-побратимами

- Топ-європейські події 2024 року, в яких варто взяти участь. Як готуватися до таких подій?

- Як почати реалізовувати міжнародні проекти в громаді: проектний менеджмент, огляд відкритих програм для України.

- Розбір кейсу проекту UNBROKEN у Львові.

Реєстрація та сертифікат:

Участь в онлайн курсі безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3RI8ayf

Реєстрація триває до 8 січня 2024 року 23:59.

Тренінги відбуватимуться онлайн щодня з 15 по 19 січня у режимі відеоконференції в Zoom. Після проходження курсу учасники та учасниці отримають цифровий сертифікат про завершення курсу (за умови проходження повної серії курсу).