У межах програми CLEAR в селах Деснянської громади були проведені чергові розвиткові  заходи для дітей та молоді

Дата: 22.11.2023 14:48

18 та 19 листопада команда ГО «КІСАР» завітала до будинків культури сіл Тужар, Косачівка, Короп’є та Карпилівка. Разом з дітьми представники організації присвятили вихідні розвиваючим  заняттям у теплій і позитивній атмосфері.

Ігровий формат дозволив діткам долучитись до активних вправ, проявити свої творчі здібності, відчути радість від взаємодії та спілкування – усе те, що дозволяє долати стрес і підтримувати один одного.

Дякуємо  Аліні Оліфер, Крістіні Бабіч, Дмитру Малетич, Юлії Гоцик, @програмі CLEAR та ГО «КІСАР» за чудовий захід! Під час війни, коли в усіх нас багато стресу та переживань, дуже важливо підтримувати один одного і знаходити джерела позитивних емоцій. Тому такі заходи будуть проводитись ще і в інших населених пунктах громади.

Програма CLEAR впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз Global Communities та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID's Bureau for Humanitarian Assistance. ГО «КІСАР» є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз, яка реалізує завдання програми CLEAR на території Деснянської громади.