Розпочато процедуру розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Деснянської селищної територіальної громади

Дата: 09.11.2023 12:45

ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення сталого розвитку Деснянської територіальної громади, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, рішенням ХХХХ сесії Деснянської селищної  ради 8 скликання від 27 жовтня 2023 р.  № 17-40/VIII розпочато процедуру розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Деснянської селищної  територіальної громади.

Згідно Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926,   Деснянська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про початок прийому заяв від активних мешканців громади, представників бізнесу, громадських організацій тощо, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до Комплексного плану просторового розвитку території Деснянської селищної  територіальної громади.

Робоча група забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників селищної ради, старостинських округів, виконавчих органів селищної ради, комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін.

Замовником розробки Комплексного плану визначений Деснянська селищна рада.

Заяви (зразок додається) на участь в робочій групі приймаються  протягом 10 днів з дати публікації цього оголошення включно на ім’я селищного голови (Ю.В. Осташевського) в електронному вигляді на електронну адресу desnaselrada@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою: 17024, вул. Ювілейна 1а смт Десна Чернігівського району Чернігівської області в робочі дні з 8-00 по 16-30 год.

Телефон для довідок: (04646) 46008

Вимоги до персонального складу робочої групи

Заява щодо прийняття до складу робочої групи