Військова служба за контрактом

Дата: 29.09.2023 08:45

Другий відділ Чернігівського РТЦК та СП запрошує громадян України, бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України, на військову службу за контрактом для реалізації свого громадського обов’язку по захисту Батьківщини.

Захисник Вітчизни - почесна професія, адже професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найкращий варіант для здійснення вашої мрії.

За більш детальною інформацією звертайтеся в відділ рекрутингу та комплектування  другого відділу Чернігівського РТЦК та СП, або за номером телефону 067-725-50-19, сел. Козелець