У рамках програми CLEAR в селі Косачівка Деснянської громади було проведено чергові заходи  для дітей та молоді

Дата: 20.09.2023 10:31

До Косачівського клубу Деснянської селищної ради 16 вересня 2023 року завітала команда мобілізаторів та тренерів ГО «КІСАР».  Майже увесь суботній день був присвячений різним розвитковим, командним і пізнавальним дійствам – спочатку, до обіду, увагу приділили психоемоційному розвантаженню, а після обіду –  питанням  захисту від вибухонебезпечних предметів.

Дякуємо  Аліні Оліфер, Крістіні Бабіч, Дмитру Малетич, Юлії Гоцик та Павлу Давиденко, програмі CLEAR та ГО «КІСАР» за турботу і можливість отримати корисні  знання і навички.

Програма CLEAR впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз Global Communities та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID's Bureau for Humanitarian Assistance. ГО «КІСАР» є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз, яка реалізує завдання програми CLEAR на території Деснянської громади.

#Програма_CLEAR, #КІСАР