Електронні сервіси Державної служби зайнятості

Дата: 14.09.2023 16:05

Державна  служба зайнятості, підтримуючи тенденції з розвитку електронного обслуговування клієнтів, впроваджує електронні сервіси. Одним з них є електронний кабінет роботодавця. В електронному кабінеті роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування заявлених вакансій, здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме. Передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу(вакансії), передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до центру зайнятості.
Посилання на сайт: dcz.gov.ua / роботодавцям / електронний кабінет роботодавцям / реєстрація
Адресу електронної пошти, логін пароль, сайту dcz.gov.ua повідомити до центру зайнятості за тел. 0667062426, (04646) 4-10-39 для активації та розширеного доступу до електронного кабінету.