Грантовий конкурс проєкту Power UP від Фонду Східна Європа

Дата: 13.09.2023 12:50

Інформаційна сесія грантовий конкурс проєкту Power UP від Фонду Східна Європа

Запрошуємо вас на інформаційну онлайн-сесію, яка відбудеться 14 вересня о 12:00, під час якої ми поговоримо про умови конкурсу, критерії відбору, бюджети, особливості заявок тощо, а також відповімо на ваші запитання.

Нагадаємо, що до 20 вересня 2023 року в межах проєкту Фонду Східна Європа «Power Up!» триває конкурс грантів для українського бізнесу, що постраждав унаслідок війни, на закупівлю енергоефективного обладнання.

Максимальна сума гранту: один мільйон гривень.

До участі в заході запрошують господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, що розташовані та/або працюють у Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Щоб взяти участь у сесії — бажаючі мають заповнити форму реєстрації, і ми надішлемо їм нагадування та посилання на Zoom-зустріч: https://forms.gle/gwAaA9L37RtmYf246.

Ознайомитися з детальними умовами грантового конкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/jwlLcJku.

За додатковою інформацією звертайтеся: project_en@eef.org.ua.

Дякуємо на випередження за поширення інформації серед підприємств вашої області і бажаємо вдалого дня!

Щиро – команда проєкту «Power Up»

Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.