Дата: 15.03.2023 08:59

Оголошення про проведення закупівлі за процедурою відкриті торги(з особливостями) в електронній системи закупівель  https://prozorro.gov.ua/    відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості).

1.Найменування Замовника: Деснянська селищна рада.

2.Місце знаходження: 17024,Чернігівська область, Чернігівський р-н., смт. Десна, вул. Ювілейна 1,

3.Код ЄДРПОУ:05389882

4.Категорія:  орган місцевого самоврядування, який зазначено у пункті 1 частини 4 статті 2  Закону.

5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  «Послуги з вивезення твердих побутових відходів код за ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям» .

Код ЄЗС за ДК 021:2015  : 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям»

6.Дата оголошення(укладання договору): 14.03.2023р

7.Процедура закупівлі: відкриті торги(з особливостями)

8.Ідентифікатор закупівлі:   UA-2023-03-14-008942-a

9.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:   Послуги з вивезення твердих побутових відходів надаються за контейнерною та без контейнерною схемою згідно затвердженого графіку спеціалізованим транспортом Виконавця на облаштований полігон для твердих побутових відходів. Споживач визначає, обладнує, погоджує з Виконавцем місця розташування контейнерів, забезпечує тарою при без контейнерній схемі вивозу. Вивезення відходів здійснюється за узгодженим графіком. Вивезення відходів має здійснюватися тільки на об’єкти поводження з побутовими відходами, які мають всю необхідну дозвільну та іншу документацію згідно з чинним законодавством. Виконавець та Споживач керуються Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 318)

10.Місце та кількість поставки товару: згідно додатку 2 до тендерної документації.

11.Строк дії договору : з  дня підписання Договору та  до 31.12.2023р, а в частині  розрахунків  до повного їх виконання.

12.Очікувана вартість предмета закупівлі: 213214,72 грн(двісті тринадцять тисяч двісті чотирнадцять  грн 72 коп).

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі: 213214,72 грн(двісті тринадцять тисяч двісті чотирнадцять  грн 72 коп), розраховану відповідно до наказу Мінекономіки від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» на підставі розрахунку очікуваної вартості послуг щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів, зокрема рішення Деснянської селищної ради від 25 жовтня 2022р №94 з урахуванням орієнтовних потреб щодо забезпечення вивезення твердих, великогабаритних та ремонтних відходів з подальшим їх розміщенням на полігоні, які утворюються в результаті діяльності закладів та установ, стосовно  яких свої повноваження здійснює Деснянська селищна рада як Замовник.