До уваги жителів Чернігівської області!

Дата: 14.03.2023 11:42

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021 - 2027 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

•    нове будівництво індивідуального житлового будинку -
до 400 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 300,0 тис. гри.);
      •    добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла -
до 250 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 150,0 тис. грн.);
      •придбання завершенного або не завершенного будівництвом індивідуального житла -
до 300 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 200,0 тис. грн.);
     • будівниці во, добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень—    до 100 тис. грн. на 10 років;
     •інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів) -
до 100 тис. грн. на 10 років (жителям селищ до 50,0 тис. грн.);
     • розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки, обладнання, домашньої худоби, та інше) -
до 150 тис. грн. на 15 років;
       Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних.
       Компенсація витрат Фонду по проведенню робіт з надання, обслуговування та повернення кредитів відшкодовується Позичальником окремо в розмірі 6% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім», необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою :

м. Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б, тел. (067) 460-79-75.
адреса офіційного сайту Фонду chfond.at.ua  , електронної скриньки chfond@ukr.net