ПРОГРАМА ГРОШОВИХ ВИПЛАТ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

Дата: 10.02.2023 12:43

YMCA Kyiv за підтримки Save the Children in Ukraine реалізує проєкт підтримки сімей з дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України.

У рамках проєкту надається тримісячна грошова допомога у розмірі 2200 гривень в місяць на кожного члена родини.

14-ого лютого з 10:00 до 15:00 волонтери проєкту завітають до cмт. Десна за адресою вул. Ювілейна 5б (біля магазину «Рибачок»)  для реєстрації сімей, які відповідають УСІМ наступним критеріям (лише одного критерія недостатньо):

1. є мешканцями Деснянської територіальної громади та які проживали у цій локації протягом зими-весни 2022 року
  2. ще не отримували грошову допомогу в рамках будь-якого проєкту Save the Children International у 2022 році, а також інших міжнародних організацій (ООН, ЮНІСЕФ, Норвезька рада, ACTED та інші) протягом вересня 2022 - лютого 2023 року. Не стосується державної підтримки.
  3. складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та двох чи більше дітей віком до 18 років

або

складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та однієї дитини віком до 18 років за умов якщо в сім’ї є:

літня людина старше 60 років

дитина/дорослий з інвалідністю

член сім’ї, який тимчасово чи повністю втратив працездатність

вагітна людина або дитина до 2-х років

матір, яка самостійно виховує дітей

самостійно проживаючі діти, яким не виповнилося 18 років

Наголошуємо, що проєкт, в першу чергу, орієнтований на дітей, тому сім'ї або літні люди, які проживають самостійно та з якими разом не проживають діти, не зможуть бути зареєстрованими.

Звертаємо увагу, що для того, щоб волонтери зареєстрували Вас на місці попередньо обов'язково необхідно записатися на реєстрацію за телефоном:

Умови проєкту та деталі можна знайти тут: https://www.ymcasupport.org