Програма виплат для сімей з дітьми

Дата: 17.01.2023 15:42

YMCA Kyiv за підтримки Save the Children in Ukraine реалізує проєкт підтримки сімей з дітьми, які жили під окупацією або були змушені покинути свої домівки та повернулися назад внаслідок воєнних дій на території України.

У рамках проєкту надається тримісячна грошова допомога у розмірі 2200 гривень в місяць на кожного члена родини. Подати заявку на отримання допомоги можна до 30 березня 2023 року.

26 січня з 10:00 до 15:00 волонтери проєкту завітають до відділу соціального захисту населення Деснянської селищної ради (біля магазину Рибачок) для реєстрації сімей, які відповідають наступним критеріям:

1. є мешканцями Деснянської територіальної громади, які жилипід окупацією

або

є мешканцями Деснянської територіальної громади, які виїжджали та повернулися (за цього випадку допускаються до участі ті, чиє житло було частково або повністю зруйноване)

1. ще не отримували грошову допомогу в рамках будь-якого проєкту Save the Children International у 2022 році, а також інших міжнародних організацій (ООН, ЮНІСЕФ, Червоний Хрест та інші). Не стосується державної підтримки
  2. складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та двох чи більше дітей віком до 18 років

або

складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та однієї дитини віком до 18 років за умов якщо в сім’ї є:

літня людина старше 60 років

дитина/дорослий з інвалідністю

член сім’ї, який тимчасово чи повністю втратив працездатність

вагітна людина

матір-одиначка

самостійно проживаючі діти, яким не виповнилося 18 років

Для попереднього запису на реєстрацію звертайтеся за телефоном гарячої лінії:

+38 067 318 14 22 або +38 063 025 20 15.

Умови проєкту та деталі можна знайти тут: https://www.ymcasupport.org