«Пункти Незламності» на території Деснянської селищної ради

Дата: 28.11.2022 14:41

Шановна громадо!

На території Деснянської громади створено «Пункти Незламності», які розпочнуть свою роботу у разі тривалої відсутності електропостачання.

Пункти розташовані за адресою:

смт Десна, вул. Ювілейна, 1а (адміністративна будівля Деснянської селищної ради).

с. Карпилівка, вул. Центральна, 102а (адміністративна будівля Карпилівського старостинського округу)

с. Морівськ, вул. А. Мольченка, 2 (адміністративна будівля Морівського старостинського округу)

с. Короп’є, вул. Центральна, 87 (адміністративна будівля Короп’ївського старостинського округу)

с. Косачівка, вул. Миру (8 березня), 2 (адміністративна будівля Косачівського старостинського округу)

Тут жителі громади зможуть зігрітися, підзарядити свої гаджети, отримати інформацію про поточну ситуацію, випити гарячого чаю, знайти ліки першої необхідності, питну воду та все необхідне, щоб пережити екстрені умови.

Будьмо терплячими!

Все буде Україна!