Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі «Послуги з встановлення металопластикових вікон та ремонт укосів в Деснянському ліцеї Деснянської селищної р

Дата: 01.07.2022 11:12

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі «Послуги з встановлення металопластикових вікон та ремонт укосів в Деснянському ліцеї Деснянської селищної ради в смт.Десна Чернігівського району Чернігівської області за ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи» 5 ? на очікувану вартість -  875407,06 грн.

Оголошення про укладення договору без використання електронної системи закупівель  https://prozorro.gov.ua/  згідно Постанови Кабміну від 28 лютого 2022 р. № 169 «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану (зі змінами)»

1.Найменування Замовника: Деснянська селищна рада.

2.Місце знаходження: 17024,Чернігівська область, Чернігівський р-н., смт. Десна, вул. Ювілейна 1,

3.Код ЄДРПОУ:05389882

4.Категорія:  орган місцевого самоврядування, який зазначено у пункті 1 частини 4 статті 2  Закону України №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) в редакції від 19.04.2020р.

5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  «Послуги з встановлення металопластикових вікон та ремонт укосів в Деснянському ліцеї Деснянської селищної ради в смт.Десна Чернігівського району Чернігівської області за ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи» .

Код ЄЗС за ДК 021:2015  : 45420000-7 Столярні та теслярні роботи.

6.Дата оголошення(укладання договору): 28.06.2022 р.

7.Процедура закупівлі: без використання електронної системи закупівель https://prozorro.gov.ua/  згідно Постанови Кабміну від 28 лютого 2022 р. № 169 «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану (зі змінами, внесеними  постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 723 враховуючи, що закупівля проводиться в учасника ринку з найменшою ціновою пропозицією ( ФОП Шкриль О.М) для усунення наслідків аварії, спричиненої ракетним ударом по території смт. Десна,   зважаючи на    нагальну потребу у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення спрощеної закупівлі або застосування електронного каталогу та цінова пропозиція якого є найменшою та відповідає наступним принципам, а саме: максимальна економія, ефективність та пропорційність.

8.Ідентифікатор закупівлі:  буде визначений системою у встановлені чинним законодавством строки.

9.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:   згідно технічних та якісних характеристик послуг з встановлення металопластикових вікон та ремонт укосів в кількості 41 шт.

10.Місце та кількість надання послуг(виконання робіт): територія смт.Десна, в.Довженка,34, Деснянський ліцей, 1 послуга.

11.Строк дії договору : з  дня підписання Договору та  до 23 серпня 2022р ( на строк дії воєнного стану) або до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань по Договору, а в частині  розрахунків  до повного їх виконання.

12.Очікувана вартість предмета закупівлі: 875407,06 грн ( вісімсот сімдесят п’ять тисяч чотириста сім грн 06 коп.)

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі: 875407,06 грн ( вісімсот сімдесят п’ять тисяч чотириста сім грн 06 коп.)

( чотириста сім тисяч шістсот тридцять три грн.24коп) відповідно до наказу Мінекономіки від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» на підставі запитів цінових пропозицій учасників ринку. Закупівля проводиться в учасника з найменшою ціновою пропозицією.