Контроль за дотриманням вимог чинного законодавства щодо формування, встановлених державних цін та безготівкових розрахунків за придбані товари, роботи, послуги

Дата: 26.05.2022 12:39

Згідно розпорядженням  начальника Чернігівського ОВА Вячеслава Чауса № 135 від 09.04.2022, Головне  управління Національної поліції в Чернігівській області, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Чернігівській області, Головне управління Державної податкової служби у Чернігівській області спільно з районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування забезпечують на період дії  воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» зі змінами, контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупу гречану, крупу вівсяну, свинину, яловичину, птицю (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметану, яйця курячі, олію соняшникову, цукор кристалічний, капусту білокачанну, цибулю ріпчасту, буряк, моркву, картоплю, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин  (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів, а також за неухильним дотриманням законодавства щодо безготівкових розрахунків за придбані товари, роботи та послуги всіма суб’єктами господарювання, де є технічна можливість проведення таких розрахунків.

Шановні суб’єкти господарювання дотримуйтесь вимог чинного законодавства щодо формування, встановлених державних цін та безготівкових розрахунків за придбані товари, роботи, послуги.