Безоплатна правова допомага

Дата: 21.02.2022 16:42

23 лютого 2022 року з 8.30 до 16.00 в приміщенні Деснянської селищної ради відбудеться прийом громадян , що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань, прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги).

Прийом буде здійснювати заступник начальника відділу «Козелецьке бюро правової допомоги» Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михед Володимир Андрійович.

До відома громадян

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: (0462) 77-51-68.

Відділ “Козелецьке бюро правової допомоги” Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Козелець, вул. Толстого, буд. 34-А, каб. 12. Телефон: (04646) 4-20-10.