Оголошення початку громадського обговорення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Деснянської територіальної громади на 2022-2024 рр..

Дата: 11.11.2021 14:48

Оголошення

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості виконавчий комітет Деснянської селищної ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Деснянської територіальної громади на 2022-2024 рр..

Повна назва документа державного планування: проєкт Плану соціально-економічного розвитку Деснянської територіальної громади на 2022-2024 рр..

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Деснянська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану соціально-економічного розвитку Деснянської територіальної громади на 2022-2024 рр.. розпочато з дня її оприлюднення на сайті  Деснянської селищної ради (https://desnyanska-gromada.gov.ua) у розділі «Соціально-економічний розвиток»

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до загального відділу Деснянської селищної ради.

Адреса: 17024, Чернігівська обл, смт Десна, вул. Ювілейна, 1А.

Відповідальна особа: Синєгуб Ірина Валеріївна.

контактні дані: e-mail: desnaselrada@ukr.net ;тел. (04646) 46117

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня публікації цього Повідомлення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.