Дата: 03.11.2021 09:46

Повідомляю, що в місті Чернігові вже 5-ий рік здійснює освітню діяльність Чернігівська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Університет «Україна» (м. Київ, вул. Львівська, 33) є одним із найбільших навчальних закладів нашої країни, який проводить підготовку фахівців із 34 спеціальностей вже протягом 22 років і має представництва в кожному обласному центрі нашої держави. У зв’язку зі значним попитом університет надає освітні послуги також і громадянам інших держав.

З 01 листопада по 12 листопада 2021 року Чернігівська філія університету «Україна» здійснює набір абітурієнтів за спеціальностями:

• Право

• Автомобільний транспорт

• Туризм

• Харчові технології

Форма навчання переважно заочна.

На базі Чернігівської філії можна здобути освітні ступені фахового молодшого бакалавра (вступ без ЗНО), бакалавра, магістра. Також є можливість отримати другу вищу освіту на базі диплома бакалавра із будь-якої спеціальності.

Після закінчення терміну навчання випускники філії, навчаючись у Чернігові, одержують диплом державного зразка київського Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

При бажанні отримати передвищу або вищу освіту за спеціальністю, якої немає у Чернігівській філії, але яка є серед переліку спеціальностей Університету «Україна», є можливість навчатися у головній структурі дистанційно за індивідуальним графіком і таким чином здобути бажану спеціальність.

Адреса приймальної комісії: м. Чернігів, проспект Перемоги, 33 (к. 304).

Телефони для довідок: 099 334 02 88, 068 194 34 76, 097 390 92 58.

Електронна адреса: сhernihiv_ukraina@ukr.net

Фейсбук-сторінка Чернігівської філії університету «Україна»: https://www.facebook.com/ChernihivUkraina