УВАГА ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Дата: 29.10.2021 09:09

На даний час в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки є в наявності санаторно - курортні путівки на жовтень-грудень  2021  року для оздоровлення військових  пенсіонерів - ветеранів військової служби та членів їх сімей.

На сьогодні  є санаторно - курортні путівки в:

• Санаторне відділення військово-медичного клінічного центру центрального регіону м. Вінниця.
  • Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща — Водиця».
  • Санаторий «Одеський».
  • Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький».
  • Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник».

Для отримання путівки потрібно звернутися з заявою до Дугого відділу Чернігівського РТЦК та СП (раніше Козелецький військкомат) і надати документи:
  • довідку за формою 070-0 (видають медичні установи);
  • копію посвідчення, яке дає право на пільги;
  • копії паспортів пенсіонера та членів їх сім’ї;
  • довідку про отримання пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб,звільнених з військової служби» (видає Козелецьке відділення Пенсійного фонду України)

Для подачі документів на санаторно-курортне лікування та  консультацією звертатися в Дугого відділу Чернігівського РТЦК та СП кабінет №16 та  за телефонами 0464621381, 0930106380 та 0933584728.