Сьогодні, 28.10.2021 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Дата: 28.10.2021 12:30

28.10.2021 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС.
Серед питань порядку денного – питання про обмежувальні протиепідеміологічні заходи з метою запобігання поширенню на території Деснянської ТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Начальник Козелецького територіального управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Петро Приходьон проінформував присутніх, що 27 жовтня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила «червоний» епідеміологічний рівень на території Чернігівської області з 00:00 годин 30 жовтня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень значно зросла кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19.