Про проведення конкурсу в Молодіжну раду при голові Деснянської селищної ради

Дата: 30.08.2021 16:49

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», розпорядження голови Деснянської селищної ради та у зв’язку зі зверненням активу молоді Деснянської територіальної громади до селищного голови щодо створення молодіжного консультативно-дорадчого органу,  оголошується прийом документів від кандидатів у члени Молодіжної ради при селищному голові Деснянської селищної ради.  До участі допускається молодь віком від 14 до 35 років, що народилася, зареєстрована або проживає на території Деснянської територіальної громади.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

заяву у відповідній формі (Додаток 1);

бланк підписів не менше ніж 10 молодих жителів громади (14-35 років, Додаток 2, форма бланку додається);

мотиваційний лист, обсягом не менше 150 слів та не більше 300 слів друкованого тексту, із зазначенням мотивації участі в молодіжній раді та мінімум однією пропозицією (проєктом) для молоді, яку б кандидат хотів втілити у життя на території Деснянської громади;;

копію паспорта громадянина України.

Прийом документів закінчується 10 вересня о 16:00. Документи можна подати в письмовій формі у відділ організаційно-кадрової роботи та зв'язків з громадськістю Деснянської селищної ради за адресою: вул. Ювілейна 1-а, або підписані скан-копії на електронну адресу:  desnakadru3@ukr.net.

Форма заяви:

Заява

Я, Тарасенко Тарас Тарасович, 01.01.1999 року народження, народився/проживаю/зареєстрований  в Деснянській територіальній громаді. Прошу розглянути мою кандидатуру на членство в Молодіжній раді.

Достовірність наданої інформації та документів гарантую.

30.08.2021                                                                         підпис Тарасенко Т.Т.

Бланк підписів

кандидата на членство в Молодіжну раду

Тарасенка Тараса Тарасовича

Ми, що підписалися нижче, підтримуємо кандидатуру Тарасенка Тараса Тарасовича на участь в Молодіжній раді:

номер телефону

Я, Тарасенко Тарас Тарасович, гарантую оригінальність підписів та інформації, зазначеної в таблиці    підпис          “___” __________ 2021 року.