Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Деснянської селищної ради VIII скликання «Про присвоєння парку в смт. Десна назви «Парк імені Івана Богуна» (між вулицею Довженка та вулицею Рибалко) у смт. Десна

Дата: 26.08.2021 08:57

Організатор громадського обговорення.

Відділ організаційно-кадрової роботи та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Деснянської селищної ради.

1.

Об’єкт, якому пропонується присвоїти назву (найменування).

Парк в смт. Десна, що знаходиться між вулицею Довженка і вулицею Рибалко.

1.

Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта.

Пропонується присвоїти назву (найменування) «Парк імені Івана Богуна» (між вулицею Довженка і вулицею Рибалко) у смт. Десна.

Пояснювальна записка

1.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам.

Селищний голова Деснянської селищної ради.

1.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення.

22 вересня 2021 року о 14-00 годині в актовій залі НВК за адресою: смт. Десна, Довженка, 34.

1.

Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

Пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: desnaselrada@ukr.net

Поштова адреса: вул. Ювілейна, 1-А, смт. Десна, 17024.

1.

Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

смт. Десна, вул. Ювілейна, 1-А, 17024;

тел: 46-117.

1.

Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення.

Секретар селищної ради виконавчого комітету Деснянської селищної ради – Ірина Валеріївна Синєгуб.

1.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

Звіт про громадське обговорення, узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення оприлюднюються протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій на офіційному веб-сайті Деснянської селищної ради.