Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Деснянської селищної ради

Дата: 24.05.2019 09:55

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Деснянська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Деснянської селищної ради з  відповідними аналізами впливу регуляторних актів.

Назви проектів:

1. «Про поновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Деснянської селищної ради Чернігівської області»

2. «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Деснянської селищної ради на 2020 рік»

3. «Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Деснянської селищної ради на 2020 рік»

4. «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

5. «Перелік  пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

6. «Положення про порядок обчислення та сплати за землю на території Деснянської селищної ради на 2020 рік»

7. «Ставки земельного податку на 2020 рік»

8. «Перелік  пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку на 2020 рік»

9. «Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку за фіксованими ставками на території Деснянської селищної ради на 2020 рік»

10. «Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку (в складі податку на нерухоме майно) на території Деснянської селищної ради на 2020 рік»

11. «Положення про туристичний збір на 2020 рік»

Розробники проекту:

Фінансово-бухгалтерський відділ Деснянської селищної ради

Відділ земельних відносин, архітектури, містобудування Деснянської селищної ради

Адреса: 17024, Чернігівська обл., смт. Десна, вул. Ювілейна, 1а

Проекти рішень з відповідними аналізами регуляторних впливів  оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003р №1160 – IV шляхом розміщення на офіційній сторінці Деснянської селищної ради в мережі Інтернет за адресою: _________________________ (розділ Регуляторна політика/Регуляторні акти селищної ради/ Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта та Аналіз регуляторного впливу).

Зауваження та пропозиції до проектів рішень приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі в загальному відділі з питань організаційної роботи та звернень громадян Деснянської селищної ради за адресою: 17024, Чернігівська обл., смт. Десна, вул. Ювілейна, 1а, протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів.

Секретар селищної ради      Н.А.Рудь