Шахраї представляються податківцями

Дата: 27.10.2020 12:15

У Чернігівській області знову активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Днями на телефони платників суб’єктів господарювання Прилук та Прилуцького району стали надходити дзвінки з номерів 050 0514348 та 095 6037371. Невідомі повідомляють, що телефонують від імені начальника Прилуцької ДПІ та просять перерахувати кошти на рахунок Монобанку 4441 1144 4770 2430.

Головне управління ДПС у Чернігівській області закликає платників податків не піддаватися на провокації шахраїв, які не мають жодного відношення до податківців

Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами необхідно негайно повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області