17 вересня - День працівників цивільного захисту україни (День рятівника)

Дата: 17.09.2020 10:26

Від імені Деснянської селищної ради та її виконавчого комітету щиро вітаю з професійним святом сильних і відважних людей, які  у важку  хвилину першими приходять на допомогу.

Ви пов’язали свій життєвий шлях з однією із найбільш небезпечних і мужніх професій, якою можуть займатися лише сильні духом, сміливі та відповідальні люди. Адже для порятунку інших вам часто доводиться ризикувати своїм здоров’ям, а інколи й життям.
Висловлюю глибоку вдячність вам, шановні рятівники, за високий професіоналізм, людяність, гідне виконання службових обов’язків та врятовані людські життя.
      Зичу вам доброго здоров’я, наснаги та успіхів у вашій благородній місії. Нехай до вас сторицею повертаються ваші добрі справи, а Господь оберігає від усіх негараздів!

З повагою селищний голова Юрій Осташевський