Ми закликаємо всіх українців одягати квітку маку...

Дата: 08.05.2017 16:27

Ми закликаємо всіх українців одягати квітку маку, тим самим віддати шану героям і пам’ять усім жертвам війни.

Як відомо, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня у європейському дусі пам'яті та примирення у 2015 році, згідно з законом "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років". Новим символом цього дня є квітка маку.

Не винятком стали і працівники Деснянської селищної ради. 8 травня ми одягли квітку маку і вшанували воїнів, «жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни».