Відкриття Новорічної ялинки

Дата: 21.12.2017 16:24

19 грудня на Алеї Героїв зібрались жителі селища Десна, щоб урочисто відкрити новорічну ялинку. З словами привітання до присутніх звернувся селищний голова Юрій Осташевський. У своєму виступі він зазначив: «Свято Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем і це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Вітаю Вас зі святом. Бажаю здійснення всіх мрій і бажань, міцного здоров’я, радості, щастя. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Дай нам Боже, щастя. Дай Боже, кожній родині і кожній людині нових сподівань і впевненості в завтрашньому дні. Добра, удачі, радості усім нам! З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!»
Біля ялинки зібрались діти з батьками, представники установ та організацій, органів місцевого самоврядування. На святкове дійство завітали Святий Миколай та Снігуронька. Діти разом з ним водили хороводи біля ялинки, приймали участь у конкурсах, відгадували загадки. Присутні отримали масу гарних емоцій.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису